İngilizce KURSU

İngilizce KURSU

Şahin Eğitim kurumu İngilizce kursları eğitimimizde communicative approach methodu kullanılmaktadır. Bu eğitim methodu konuşma ağırlıklıdır. Kursiyerlerimiz bu eğitim sistemi ile alışılagelmiş methotların aksine derslerde fazlası ile konuşma fırsatı bulacaklardır.

Şahin Eğitim Kurumu İngilizce kursu eğitimimizde kursiyerlerimizin eğitiminin daha verimli geçmesi için her seviyede her öğrencinin ücretsiz özel ders hakkı bulunmaktadır. Bu ücretiz telafi ders imkânı ile gelmediğiniz günlerde kaçırmış olduğunuz konuları birebir özel ders ile alabilirsiniz veya derste anlamadığınız konular var ise ücretsiz özel ders alabilirsiniz.

Elementary

Türkçe karşılığı başlangıç seviyesi olarak bilinmektedir. Bu sebepten dolayı elementary seviyesi dil kursumuz da ilk seviyeyi oluşturmaktadır. İngilizce dil eğitimimize ilk adımı atarken, hem eğlenip hem öğrenmenin keyfini bu seviyede yaşayabilirsiniz.

Elementary seviyesinde verilen başlıca eğitimler, temel zaman kavramını öğrenme, günlük hayatınızda karşınıza çıkabilecek olan genel konular üzerine öğrenme, pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirme ve unutma problemini ortadan kaldırma olarak tanımlanabilir.

Elementary seviyesinde İngilizce kursu almanız esnasında eğitim kurumumuz tarafından sizlere sunulan ücretsiz eğlenceli aktivitelerden de yararlanma imkânı bulmaktasınız. İngilizce kursu Mecidiyeköy ve Zeytinburnu  şubemizde bu aktivitelerin en önemlisi speaking aktivitelerdir. Bu seviyede öğrencilerimize İngilizceyi tanırken, sevme ve bağlanma duygusunu da aşılamayı hedeflemekteyiz. İngilizce kursumuz sıradan dil kurslarının aksine eğlenerek öğrenme prensibini benimsemiş olması sebebi ile daha başlangıç seviyesinde kursiyerlerine sanki İngilizceyi anadili gibi konuşuyormuşcasına özgüven kazandırmaktadır.

Pre-Intermediate

Pre-Intermediate Türkçe anlamıyla orta seviye anlamını taşır. Pre-Intermediate seviyesinde, öğrenmeyi hızlandırma, eğitimden maksimum fayda sağlama ve birinci seviyede kazanılmış olan eğitimlerin sağlam temellere dayalı olarak yerleşmesini ve bilgilerin unutulmaması hedeflenmektedir. Mecidiyeköy İngilizce kursu olarak bu seviyeye gelmiş öğrenciler edindikleri gramer bilgisini daha da geliştirir ve pratikte uygulama yapabilirler.

Pre-Intermediate seviyesi ile öğrenciler, günlük konuşmalarında daha rahat hissedecek, bir desteğe ihtiyaç duymayacaktır. Daha önce öğrendiği kelimelere ek olarak yeni kelimeler öğrenecek ve pratik seviyesinde artış gösterecektir. İngilizce Kursu konusunda destek almak ve İngilizce dilinizi geliştirmek isterseniz;  Mecidiyeköy ve Zeytinburnu şubemize ziyarette bulunabilir veya iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Intermediate

Genel İngilizce, intermediate seviyesi 108 ders saatinden oluşmaktadır.

Intermediate seviyesi günlük konuşma seviyesinin daha üstünde ve akademik konuşma dilini daha net anlamaya, İngilizce dilini çok daha iyi seviyelerde konuşmaya yönelik olarak hazırlanmış olan programlar bütünüdür. Bu seviyenin öğrencilerimize en büyük katkılarından biri cümle kurmanın ötesine geçerek sohbet etmeye başlanması ve makale, hikâye, roman gibi karmaşık kelime ve cümle gruplarının yer aldığı kitapları rahat okuma ve anlamayı sağlamasıdır.

Intermediate Mecidiyeköy İngilizce kursumuzun genel İngilizce kursu kapsamındaki seviyeleri arasında olması hususu ile öğrenme, öğrendiğini kavrama ve öğrendiklerini hayata geçirme prensibi ile öğrenime destek vermektedir.

Upper-Intermediate

Upper-Intermediate Şahin Eğitim Kurumu Dil Kursumuzca sunulan orta üstü öğrenme seviyesidir. Toplamda 108 ders saatinden oluşan Upper-Intermediate’de gramer öğrenimde son aşamalarına yakınlaşmış olduğunu gösterir. Kurumumuzun derslerine ve aktivitelerine sürekli katılım sağlayarak, daha anlaşılır ve düzgün bir lisanın yaşamınıza eklendiğini hissedeceksiniz.

Upper-Intermediate seviyesinde görevli olan öğretmenlerimiz eğitim sürecinde sıklıkla öğrencilerimizle vakit geçirmektedir. Çünkü karşılıklı iletişim sorunsuz bir şekilde ilerliyor, akıcı bir konuşma sergileniyor. Upper-Intermediate seviyesine ulaşmış ve bu seviyede eğitim alan öğrenci seviyenin tamamlanması ile profesyonel olarak bir İngilizce konuşma kabiliyetine erişmiş olacaktır.

Advanced

Advanced öğrenim seviyesi İngilizce dilinin son eğitim kısmını oluşturmaktadır. Bu seviyeyi tamamladıktan sonra tamamen bir yabancıdan farksız şekilde İngilizce konuşabilecek siniz.

Advanced İngilizce kursumuzda üst seviye olarak lanse edilen bir seviye olup, bu seviyedeki eğitim 108 saatlik dersten oluşmaktadır. Advanced seviyesinde görevli olan öğretici kadromuz akademik ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. Zaten çok iyi bir şekilde İngilizce konuşma, yazma ve anlama becerilerine sahipken bu seviyenin de tamamlanmasıyla becerilerinin tamamen artması, öğrenilen kelimelerin hafızada kalıcı olması, geniş bir kelime yapısına sahip olunması ve kalıcı bir dil olarak dağarcığınıza tamamen yerleşmesiyle sıkıntı yaşamadan İngilizce diline hakim bir şekilde konuşma hedeflenmektedir. İngilizce kursu advanced seviyesini bitiren kişiler isterler ise akademik sınavlara kolayca hazırlanabilirler.