Rusca Kursu

Rusca Kursu

Neden Rusça Öğrenmelisiniz?

Rus şirketlerinin Türkiye’ye, Türk şirketlerin de Rusya’ya olan yatırımları her gün artarken, çalışma dili olarak dünya resmi sıralamalarında 6.sırada yer alan Rusça büyük önem kazanmaktadır. Rusya Federasyonu ve Bağımsız Devletler Topluluğunun ortak dili olan Rusçayı, dünya üzerinde 255 milyon gibi ciddi bir rakamın konuşuyor olması, uluslararası alanlarda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu göstermektedir. Siz de dilinizi geliştirmek, yeni bir dil öğrenmek ve daha kolay iş bulma imkanına sahip olmak için Yurtdışında Rusça dil kurslarına katılarak, kısa sürede Rusçaya hakim olabilir, Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde geçerliliği olan bu dil ile ilgili alanlarda kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Gerek ihracat gerekse ithalatta, Türkiye’de birçok Rusça bilen donanımlı elemanlara ihtiyaç duyulması, bu dile artan rağbetin de ilk nedenleri arasındadır.

 

Rusça eğitim programımızda A1 seviyesi toplam 80 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan katılımcı, günlük hayata dair basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtabilir. Yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler alabilir ve verebilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir.

Özellikle turizm ve ticaret alanında gitgide önemini artıran Rusça, Türkiye’de kaçınılmaz bir dil olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu artan talebi karşılamak ve Rusça öğrenmek isteyen öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunmak için Şahin Eğitim Kurumlari var gücüyle çalışmaktadır.